Brandingkl

 

 

 

 

Daltonschool De Branding

is op zoek naar een

enthousiaste leerkracht

start 17 mei 2022

Wil jij jouw kennis en vaardigheden gaan gebruiken om leerprocessen van kinderen te begeleiden en stimuleren? Durf jij buiten de kaders te denken en jezelf, samen met het team, blijvend te ontwikkelen? Heb jij een Pabo-diploma? Draag je onze missie uit met hart en ziel?

Kom dan werken bij De Branding!

Daltonschool De Branding in Den Oever, een kleinschalige basisschool in Den Oever, die staat voor persoonlijke aandacht en onderwijs op maat. Het daltononderwijs is de basis in combinatie met de pedagogische leerlijn ‘The Leader in Me’ van Stephen Covey en georganiseerd in 3 units. 

Dit alles vanuit onze missie ‘jij bent uniek, waardevol, belangrijk’ en ‘wij gaan jou leren jezelf-leren-zijn’.

Wil je meer weten over onze school en ons team, klik dan door op onze website: www.daltonschooldebranding.nl .

Per mei 2022 hebben we plek voor een bevoegde leerkracht voor de unit groep 0 t/m 4.

Ons aanbod:

Op onze school werken we in een klein, hecht team.

Als je bij ons komt werken, dan kun je rekenen op:

  • een tijdelijke arbeidsmarkttoelage (NPO);
  • een contract voor 0,6 fte, mogelijk op termijn uit te breiden naar 1,0 fte.
  • (uitzicht op) een vast dienstverband binnen onze stichting;
  • arbeidsvoorwaarden conform cao PO;
  • de ruimte en facilitering om je verder te ontwikkelen, o.a. via het aanbod van Onderstroom;
  • ruimte om in de toekomst ook eens op één van de andere scholen van Stichting Kopwerk te mogen werken. Elke school heeft zijn eigen identiteit/concept.

220323 Afbeelding vacature Branding

Contact en informatie:
Ben je enthousiast en herken je jezelf in bovenstaand profiel? Dan ontvangen we graag je motivatie en CV op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., onderwerp: De Branding. Wil je meer informatie over de vacature, neem dan contact op met Erica Benard op telefoonnummer 0227-512276 of mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..