Bruinvis logo klein

 

 

 

 

Voor DE BRUINVIS op Texel

zijn wij met ingang van 01-08-2022 op zoek naar:

Een enthousiaste leerkracht of Leraarondersteuner

Leerkracht Taalklas t.b.v. onze Oekraïense kinderen
Minimaal 4 en maximaal 5 ochtenden (0,4 – 0,5 fte)

Omschrijving van de school:

De Bruinvis is een basisschool in Oudeschild met ongeveer 80 leerlingen verdeeld over 4 groepen. In de school hebben we een opvanggroep voor Oekraïense Kinderen in de basisschoolleeftijd. Op dit moment zijn dat 15 leerlingen, die wij vanaf mei Nederlands leren en begeleiden bij het werk binnen de reguliere groepen.

Op De Bruinvis leer je anders. Vanuit Boeiend Onderwijs leren wij door doen. We werken met vijf school brede thema’s waarin de leervakken zijn geïntegreerd.

Onze school is een Kiva school met als motto: samen maken wij er een fijne  school van!

Wij zoeken een leerkracht of leraar ondersteuner:

  • Die bevoegd, enthousiast en gemotiveerd is;
  • Die zelfstandig voor de groep kan staan;
  • Die beschikt over organisatietalent en didactische- en pedagogische kwaliteiten;
  • Die met passie wil werken met kinderen die gevlucht zijn voor een oorlogssituatie in hun eigen land. Kinderen die veel achter hebben gelaten; die de taal niet spreken, maar ook ons schrift niet beheersen.
  • Die de moed niet snel opgeeft en samen met ons de klus wil klaren;
  • Die zich wil verdiepen in de waarden en de taal van KiVa;
  • Die kinderen zich veilig laat voelen.

Ons aanbod:

  • Een enthousiast en fijn team om in te werken;
  • Een school die zich aan het ontwikkelen is naar Boeiend Onderwijs, waar doen en bewegen hoog in het vaandel staan;
  • Een school waar gewerkt wordt met KiVa.

Contact en informatie:
Ben je enthousiast en herken je jezelf in bovenstaand profiel? Reageer dan zeker op deze vacature! Mail je motivatiebrief en CV uiterlijk 1 juli 2022 naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.,

onderwerp: sollicitatie OBS De Bruinvis.

Wil je meer informatie over de vacature, neem dan contact op met Yvonne de Jager op telefoonnummer 06 40187993of via de mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Voor meer informatie over onze school, verwijzen we je naar onze website www.bruinvistexel.com .